Logo
<

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Yeşilyurt Elektrik, 2017 yılında Exproof Elektrik Malzemeleri üzerine çalışmak üzere Samsun’da kurulmuştur. Ülkemizde “tehlikeli alan” kavramının bilinirliğiyle, bu konuda uzmanlaşıp, bilgi birikimini paylaşmak üzere patlamaya dayanıklı elektrik malzemesi kullanımı konusunda çalışmalarına başlamıştır.

Exproof sektörünün kaliteli ve güvenilir markalarının, hem Türkiye hem de İran temsilcisi olan Yeşilyurt, Türkiye’deki çalışmalarına İran pazarını da ekleyerek sektörünün öncü firması olma hedefine hızla yaklaşmaktadır.

Yerel ve uluslararası müşterilerine kaliteli, doğru, hızlı ve uygun fiyatlı ürün verme hedefiyle Yeşilyurt Elektrik; “tehlikeli alan” sınıfına giren tüm işletmelere ürünlerini başarıyla temin etmektedir. Sektörlerinin önemli temsilcileri ile olan işbirliklerimiz, müşteri memnuniyetini en ön sırada tuttuğumuzun kanıtıdır.

YEŞİLYURT ELEKTRİK

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kalite Güvencesi

Küresel düzeyde hızla değişen pazar ve rekabet koşullarını dikkatle inceliyor, kalite güvencesi sunmaya dikkat ediyoruz.

Güncel Teknoloji

Ülkemizde ve dünyada elektrik ve elektronik alanındaki güncel teknolojiyi takip ediyor ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Zamanında Teslim

Ürün ve hizmetlerimizin belirtilen zamanda teslim etme konusunda titizlikle çalışıyor, müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

YUKARI